Piana poliuretanowa HeatGuard 250

HeatGuard 250 to najlepszy ze znanych nam produktów stosowanych jako termoizolacja dachu płaskiego, a konkretnie jego zewnętrznych połaci. Ocieplenie pianką poliuretanową dwuskładnikową i żelującą spełnia najwyższe wymagania klientów oraz normy. Substancja  HeatGuard 250 wytrzymuje siły ściskające o wartości nawet 300 kpa oraz rozciągające nawet ponad 400 kpa.

Pianka poliuretanowa posiada współczynnik absorpcji wody 0,9% i właśnie dlatego wyróżnia się pozytywnie na tle innych produktów. Odkształcenia liniowe oferowanego systemu wynosi mniej 0,5%! Kompleksowe zabezpieczenie i wieloletnia wytrzymałość to cechy, którymi wyróżniają się izolacje natryskowe dachu HeatGuard 250. Nie ma znaczenia, czy powierzchnie, do których ocieplenia wykorzystujemy właśnie tę substancję są całkowicie nowe czy też odnawiane, ponieważ w każdym z tych przypadków nasz produkt sprawdzi się doskonale, także w temacie takim jak renowacja dachów. Produkt wyróżnia wysoka wydajność oraz optymalizacja efektywności. Oferowane przez nas ocieplenie i uszczelnienie dachów płaskich pianką poliuretanową będzie odpowiednia dla każdego domu o takiej konstrukcji i zapewni barierę nie tylko dla powietrza, ale również wody. Wilgoć już nie będzie wnikać w elementy naszego domu, a przepływ powietrza zostanie doskonale wyregulowany, co sprawi, że można będzie obniżyć zużycie energii w budynku.

Po wykonaniu izolacji natryskowej pianką HeatGuard 250 można kontrolować wydajność energetyczną, a także temperaturę w domu, a tym samym obniżyć koszty związane z ogrzewaniem. Piana poliuretanowa przylega bez łączeń do połaci dachowych, więc jest w stanie wyeliminować mostki termiczne, które najczęściej pojawiają się przy mocowaniach. Dzięki takim parametrom produktu HeatGuard 250, utrzymanie odpowiedniego poziomu ocieplenia i temperatury w domu będzie w pełni możliwe. Jako profesjonalni wykonawcy zapewniamy, że produkt firmy LALLAFOM® USA, który jest przez nas wykorzystywany spełni wszystkie oczekiwania klientów, a instalacja izolacji dachu płaskiego przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. To stabilne i idealne rozwiązanie dla każdego domu, bloku, budynku użyteczności publicznej, magazynu czy hali.

Biuro obsługi klienta

Kłopot 10,
88-110 Kłopot
+48 790 283 997
biuro@mochalski.pl
Facebook Google+ YouTube