SealCote 1000

powłoka silikonowa zapewniająca hydroizolację dachu SealCote 1000

SealCote 1000 to powłoka silikonowa, która sprawdza się doskonale jako hydroizolacja dachu. Produkt ten jest gotowy do użycia, bez konieczności rozrabiania go czy przygotowania do nałożenia. Posiada w swoim składzie dużą zawartość cząstek stałych ( aż 95%! ), a mimo tego, po nałożeniu tylko jednej warstwy możemy stworzyć swego rodzaju trwałą i doskonałą izolację, która będzie „oddychała”. Zapewni to naszym pokryciom doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem najróżniejszych warunków atmosferycznych.

UV odporność i stabilność, szczelność pokrycia w jednej warstwie SealCote 1000

SealCote 1000 jest wysokiej jakości produktem, który posiada wiele zalet, o których z pewnością powinieneś wiedzieć. Przede wszystkim powłoka ta jest odporna na odbarwienia, pochodzące chociażby z promieniowania słonecznego UV. Tym samym świetnie sprawdzi się jako uszczelnianie i ocieplenie dachu płaskiego naszego domu. Można zapomnieć o wymianie poszycia– ten produkt pomoże Ci nie tylko chronić dom, ale także poprawić jego termoizolację i przede wszystkim zaoszczędzić cenny czas i pieniądze. Niewiele osób wie o tym, że wystarczy tylko jedna warstwa, by SealCote 1000 działał bez zarzutu i poprawił żywotność pokrycia na długie lata. To produkt, który można nazwać samowystarczalnym. Trwałość parametrów, wysoka elastyczność, brak rozpuszczalników w składzie to zalety, którymi wyróżnia się na tle innych. Deszcz, śnieg, grad, wysokie i niskie temperatury od dziś nie będą dla Ciebie przeszkodą.

SealCote 1000 – izolacja dachu na lata

Oczywiście najlepszą rekomendacją są sprawdzone opinie – tego typu ocieplanie jest znane i polecane przez wiele amerykańskich firm. Nasza izolacja dachu płaskiego została zainstalowana licznych prestiżowych inwestycjach, m.in. na koncernie General Motors w USA. Proces instalacyjny powłoki jest przeprowadzany szybko, bezpiecznie i w niepylący sposób, a do tego jest przyjazny środowisku. Wybierając silikonowy system do pokrycia dachu, możesz być pewien, że nie ulegnie on rozkładowi na emulsję. Renowacja dachów i ich uszczelnienie będą łatwe i na pewno zapewnią niskie wymagania w utrzymaniu.

Na wiele lat można zapomnieć o czasochłonnych naprawach pokrycia domu, a do tego, po dokonaniu takiej renowacji każdy będzie mógł obniżyć koszty energii potrzebnej do ogrzewania, ale i zwiększyć efektywność systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Ocieplanie pianką poliuretanową HeatGuard 250, czyli izolacja natryskowa spowoduje powstanie powstanie trwałego i wieloletniego systemu, nawet podczas kontaktu z dużą ilością wody opadowej i stojącej, a także innymi, trudnymi warunkami atmosferycznymi.

Biuro obsługi klienta

Kłopot 10,
88-110 Kłopot
+48 790 283 997
biuro@mochalski.pl
Facebook Google+ YouTube