HYDRONYLON®

Do podstawowych funkcji dachu należy wzmocnienie konstrukcji, szczelność, odporność na zewnętrzne warunki pogodowe. Skrajne wartości temperatur na przestrzeni roku, zmienna wilgotność powietrza, itp powodują, że pokrycie dachowe jest mocno narażone na uszkodzenia powierzchniowe i strukturalne. Utrzymanie odpowiedniego stanu może być kosztowne i pracochłonne. W szczególności w budownictwie wielomieszkaniowym i komercyjnym zależy nam na jednorazowym i skutecznym środku zaradczym. Rozwiązaniem jest materiał oferowany przez firmę Multi-Finish Bartłomiej Mochalski – HYDRONYLON ®.

kompletne systemy renowacji pokryć dachowych

HYDRONYLON ® to specjalistyczna powłoka przeznaczona do renowacji dachów za papy, blachy, membran dachowych, pian poliuretanowych i innych.

HYDRONYLON ® jest szczelny, trwały, elastyczny, oszczędny, ekologiczny. Wytworzona powłoka nie posiada łączeń.

HYDRONYLON ® nie wymaga usuwania starej powłoki dachowej. Można go aplikować bezpośrednio na papę, blachę lub inną powierzchnię. Jego instalację można przeprowadzić za pomocą wałka, pędzla lub agregatem natryskowym.

HYDRONYLON ® jest odporny na promieniowanie UV, zewnętrzne czynniki atmosferyczne. Chroni przed przegrzaniem powierzchni dachu.

HYDRONYLON ® to powłoka, która nie obciąża dachu. Jest wystarczająco elastyczny, by pozwolić na naturalną pracę dachu(ściskanie-rozciąganie).

HYDRONYLON ® jest bezpieczny dla środowiska. Niskie LZO (lotne związki organiczne).

Dostępne materiały uzupełniające pozwalają na połączenie powłoki z materiałami o innych właściwościach fizyczno-chemicznych w newralgicznych miejscach.

Przeczytaj jak odnowić dachy z papy i blachy za pomocą powłoki HYDRONYLON.

renowacja dachów z papy i blachy

 

renowacja gontu bitumicznego

 

Biuro obsługi klienta

Kłopot 10,
88-110 Kłopot
+48 790 283 997
biuro@mochalski.pl
Facebook Google+ YouTube