Izolacje natryskowe - realizacje

Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą, która wie, że dobrze wykonana izolacja dachu sprawia, że pomieszczenia nigdy nie okażą się niedogrzane zimą, a przegrzane latem. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów – za nami wiele zakończonych zleceń na termoizolację dachu. Każdy projekt został wykonany przez nas ze starannością i zaangażowaniem.
W swojej pracy stosujemy najnowsze techniki. Ocieplanie pianką poliuretanową (PUR) należy do jednej z szybszych i skuteczniejszych praktyk zabezpieczenia budynku. Jej zastosowanie ma mnóstwo zalet – dzięki swojej specjalnej strukturze otwartokomórkowej pianka poliuretanowa nie gromadzi wilgoci. Ponadto ma także bardzo niski współczynnik przenikania ciepła.
Niezwykle ważna jest hydroizolacja dachu płaskiego, która zabezpiecza budynek przed szkodliwym działaniem wilgoci. Redukuje występowanie porostów i mchów, które mogłyby nadwerężyć stan instalacji gazowej czy elektrycznej.
Dom jest narażony na wiele czynników zewnętrznych, które wpływają niekorzystnie na jego strukturę i wytrzymałość. Mały ciężar izolacji natryskowej sprawia, że konstrukcja nie zostaje obciążona. Do niewątpliwych plusów należy również to, że pianka poliuretanowa szybko się nakłada, dzięki czemu każde zlecenie wykonujemy w krótkim terminie.
Każdy dom wymaga zabiegów konserwacyjnych, które pozwalają mieszkańcom dłużej cieszyć się ze swoich czterech kątów. Do najważniejszych akcji remontowych należy uszczelnianie i renowacja dachu. Jesteśmy w tej dziedzinie ekspertami. Wiemy, że nasza solidna praca przekłada się na poczucie bezpieczeństwa Twojej rodziny lub pracowników.
Przyjęliśmy zamówienia na ocieplanie dachów między innymi z Bydgoszczy i Inowrocławia, a także innych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do zapoznania się z fotografiami oraz sprawozdaniami w formie krótkich filmów z naszych realizacji.

Inowrocław

Łasin

Zabrze

Inowrocław

Sieradz

Poznań

Inowrocław

Bydgoszcz

Służewo

Stary Toruń

Świątkowo

Bydgoszcz

Siewierz

Inowrocław

Bydgoszcz

Biuro obsługi klienta

Kłopot 10,
88-110 Kłopot
+48 790 283 997
biuro@mochalski.pl
Facebook Google+ YouTube